ماه گذشته ما یک پست وبلاگ در درب های گاراژ هورمان داشتیم ، اما آیا می دانید که آنها درب داخلی نیز تولید می کنند؟ با تهیه درها از جنس استیل و تخته و الوار ، انواع مختلفی از اتمام انتخاب وجود دارد: بلوط سفید ، بلوط خاکستری ، بلوط وحشی ، بلوط آتش ، راش و لاک سفید که نام آنها فقط چند است. Hörmann همچنین می تواند درب شما را متناسب با آنچه می خواهید به نظر برسد: از جمله با لولا پنهان. طراحی های اضافی شامل درب های بلند و میدانی و خطوط طراحی و همچنین پانل های شیشه ای برش خورده است.

درهای شفاف کاج جلوه ای سنتی به خانه می دهند و می توان با 4 تابلو ، 6 تابلو یا درج شیشه ای لعاب نصب کرد. آنها همچنین برای رنگ آمیزی به هر رنگ دلخواه خود در خانه ، موم شده ، لاک زده و ایده آل هستند. در 40 میلی متر ضخامت ، این درب ها همچنین ایمنی عالی در برابر آتش دارند.

دربهای چوبی نیز از گزینه های مناسبی برای ایمنی در برابر آتش و انتخاب محبوب در بسیاری از خانه ها است. انواع پنل های شیشه ای و درهای پنل بلند و میدانی در انواع مختلفی از ظاهر به چشم می خورد. با استفاده از گزینه های چند پنل ، طرح های آنها و شیشه ای شفاف یا یخ زده ، این درب به شما توجه زیادی می کند.

گزینه ای مقرون به صرفه و عملی که بسیاری از آن تصمیم می گیرند ، درب قالب سفید است. اکنون با افزایش طیف وسیعی از طرح ها و گزینه های پانل ، این درب کلاسیک می تواند مناسب ترین خانه برای شما باشد. از طرف دیگر ، ما همچنین درهای با روکش سفید جامد را تهیه می کنیم. این درب های بادوام هنوز هم در محدوده گزینه های پانل دار و گزینه های شیشه ایمنی قرار دارند اما از رنگ سفید به عنوان یک کت تمام شده یا یک کت پایه استفاده شده است و به شما امکان می دهد تا با رنگ متناسب با خانه خود نقاشی کنید.

اگر به یک ظاهر منحصر به فرد تر نگاه می کنید ، درهای محکم جامد می توانند راهی برای پیش روی شما باشند. گزینه های نهایی شامل زغال چوب ، آبنوس ، گردو ، بلوط سفید و موارد دیگر - حتی می توانید مخلوطی از اتمامها را نیز داشته باشید. این درها از روکش های واقعی ساخته شده اند که به یک دانه ثابت ساخته می شوند ، بدین معنی که درها تغییراتی در آن وجود دارد و شما کاملاً منحصر به فرد خواهد بود ، هیچ دو یکی نیستند!

تا کنون ، این مقاله انواع درب های تخته ای را ارائه می دهد ، اما درب های شفاف را نیز ارائه می دهیم که دارای جبهه های ساده است. این درها بسیار کاربردی هستند و از سنگین بودن صدا ، عایق بندی عالی در برابر آتش و عایق بودن بسیار سنگین تر هستند. انواع مختلفی از اتمام وجود دارد که شامل بلوط سفید ، خاکستر و سپل است. این درب ها دارای سطح کاملاً شفاف هستند - از این رو نام آنها. صرفه جویی اقتصادی و کم هزینه ، این می تواند نوع درب برای شما باشد.

گزینه نهایی برای در نظر گرفتن شما درهای ورقه ورقه داخلی ما است که در محبوبیت دوباره ایجاب می کنند. این درها به دلیل مقاومت بالا در ساختمان های صنعتی خوب هستند و اغلب به دلیل عدم تمیز بودن آنها در مناطقی از سطح بهداشتی بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل تمیز بودن محصولات پاک کننده آنها به سطح درب آسیب نمی رساند. درهای لمینت Haldane Fisher یک انتخاب سازگار با محیط زیست است زیرا آنها با استفاده از یک برنامه چرخه درخت ساخته می شوند. درهای لمینت در رنگ های خاکستری ، عاج و گردو موجود هستند و به مرور زمان رنگ محو نمی شوند.

همانطور که می بینید ، انتخاب زیادی وجود دارد! از مواد ، تا پایان ، طراحی و رنگ ، دوست داریم طیف وسیعی از گزینه ها را ارائه دهیم. بنابراین ، به خانه خود نگاهی بیندازید و در نظر بگیرید که کدام درب به بهترین وجهی متناسب با سبک داخلی شما است. هنوز مطمئن نیستید؟ چرا با درهای داخلی با یکی از کارشناسان ما صحبت نمی کنیم. شما می توانید در مورد اهداف داخلی خود و بودجه ای که باید با آن کار کنید بحث کنید. برای یافتن شعبه محلی Haldane Fisher خود ، به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

منبع:

https://www.haldane-fisher.com/blog/article/26/interior-door-inspiration/


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زینب کمیلی oligen آینه دل گوشي بازار فن آوری اطلاعات پرتال کتاب صوتی آونگ دعانویسی آشپزی 20 رز لوگو